O nas

CafeBabyHouse powstało z myślą o potrzebach Dzieci i ich Rodziców. Obserwując dzieci, opierając się na własnym doświadczeniu oraz wiedzy psychologiczno – pedagogicznej  stworzyliśmy miejsce, w którym każdy, zarówno duży jak i mały może poczuć się dobrze – spędzić czas twórczo, poznać ciekawych ludzi, rozwinąć swoje talenty lub po prostu pobawić się, zjeść co nieco  oraz odpocząć przy dobrej prasie i kawie (oczywiście dzieci przy pysznym soku). Przestrzeń Cafe Baby House to również doskonałe miejsce na twórczą organizację ważnych uroczystości w życiu dziecka:

  • urodziny, imieniny, chrzciny i komunie
  • bale karnawałowe, sylwestrowe, andrzejki, mikołajki, dzień dziecka, dzień mamy, taty, babci i dziadzia itp.
  • dyskoteki dla dzieciaków
  • WKRÓTCE: rodzinne grillowanie (dostępny zamknięty ogródek dla Dzieci i Dorosłych).

Nie zapominamy również o dorosłych: CafeBabyHouse to miejsce, w którym skosztujecie świeżo mielonej, wysokiej jakości kawy prosto z lubelskiej palarni Takawa. Również specjalnie dla Państwa serwujemy wysokiej klasy herbaty Sir William’s w wielu smakach i aromatach. Na chłodne wieczory polecamy w szczególności rozgrzewające herbaty zimowe. Do kawy, herbaty podajemy pyszne wypieki renomowanych cukierni artystycznych. CafeBabyHouse zapewni Dzieciom i Dorosłym również: pyszne podgrzewane kanapki Panini ze świeżymi warzywami, frytki, zapiekanki, naleśniki oraz naturalne lody Amore Mio i koktajle. Strefa dla Rodziców jest stylowa i nowoczesna zapewniająca wygodę i odpoczynek na wygodnych sofach.

Klimatyzacja, Wi-FI, oświetlenie efektowe, kameralne miejsce do przewijania dziecka jak również karmienia,  monitoring,

CafeBabyHouse jest otwarte od poniedziałku do niedzieli w godzinach 11.00 – 20.00 z wyjątkiem zorganizowanych uroczystości, kiedy możemy pracować nawet do 21.00. Dlatego też przed wybraniem się z wizytą do nas prosimy o sprawdzanie aktualnych informacji o rezerwacjach. Można je otrzymać telefonicznie, poprzez email lub facebook.

Zapraszamy